KONST / Litografier / Färglitografi 15966149
nr 1596 6149
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad 301/600, Odjuret. Färglitografi, bildmått: 55x67 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:59:55
1.500 kr
1.600 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson